Sanal Gerçeklik Çözümleri
ve Danışmanlığı

Sanal Gerçeklik (VR)

Sanal Gerçeklik (VR), kullanıcıların gerçek dünyanın dışındaki bir sanal ortama tamamen dalmalarını sağlayan bir bilgisayar teknolojisi ve deneyimidir. Momentum Danışmanlık, Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisini kullanarak, işletmelerin dijital dönüşümlerine katkı sağlamaktadır.

VR (360) Sanal Tur

Momentum Danışmanlık, 360 derece video teknolojisi ile müşterilerine en yüksek kaliteli sanal tur deneyimini sunmaktadır. 18000×9000 çözünürlüklü panoramik görüntüler kullanarak, müşterilerine gerçekçi ve kaliteli sanal turlar üretir.


360 derece video teknolojisi, müşterilere her açıdan bir yapı veya alanın tam bir görünümünü sunar. Momentum Danışmanlık, panoramik görüntüleri yüksek çözünürlüklü kayıtlarla birlikte sunarak, sanal turların görüntü kalitesini maksimize etmeyi amaçlar. Ayrıca, müşterilerin beklenti ve talepleri doğrultusunda sanal turlar içinde yer alan eşyalar veya nesneler hakkında açıklama metinleri, video veya tanıtım gibi özelliklerde sunmaktadır.


360 derece video teknolojisi ve yüksek çözünürlüklü panoramik görüntüler kullanarak, müşterilerine gerçekçi ve kaliteli sanal tur deneyimi sunar. İşletmeler fuar katılımlarında, müşteri ziyaretlerinde vb. alanlarda kolaylıkla ürün, üretim veya fabrika gösterimlerini yapabilirler.

VR (360) Video

Momentum Danışmanlık, 12K, 8K ve 4K çözünürlüklü video kayıtları sunabilmektedir. Ayrıca, bu çözünürlüklerin tam potansiyelini kullanmak için yüksek kaliteli post-işlem hizmetleri de sunar.

360 derece sanal gerçeklik video, izleyicilere bir video içeriğini tamamen çevreleyen bir görsel deneyim sunan bir video türüdür. Bu videolar, geleneksel düz ekran videolardan farklı olarak, izleyicinin etrafını saran bir görüş alanı sunar. İzleyici, videoyu izlerken herhangi bir yöne bakabilir ve bu yönlere göz gezdirebilir. Bu da izleyiciye daha derinlemesine ve etkileşimli bir deneyim sunar.

VR İSG

Çok Yakında…
Teknopark Ankara - İvedik OSB Mah. 2224 Cad. No:1 İç Kapı No:116 Yenimahalle/Ankara

İrtibat: info@danismanlikmomentum.com